• Taze
Diamante SG7500 UV dual band radyo alıcı-verici anten 144/430 MHz yüksek kazanç

Diamante SG7500 UV dual band radyo alıcı-verici anten 144/430 MHz yüksek kazanç

Buyers rating:
-49 % ₺ 16.83
₺ 33.00

Sayı

-28.40/set -14.25/piece -34.02/set -17.85/piece -19.07/piece -20.40/piece -36.18/piece

Veri sayfası

tip:
Aksesuarlar
Model Numarası:
SG-7500
malzeme:
Maden
frekans Aralığı:
144-430MHZ
boyutlar:
109.5cm
Marka Adı:
Kalnta
Is_Display:
Hayır

En Çok Satanlar

Yeni Ambalaj GLC-SX-MM 850nm 1.25G Gigabit Ethernet SFP Modülü 550 m
  • Taze
Alıcı derecesi:

Yeni Ambalaj GLC-SX-MM 850nm 1.25G Gigabit Ethernet SFP Modülü 550 m

yeni Ambalaj GLCSXMM 850nm 1.25 G SFP Modülü 550 m açıklama modeli : GLCSXMM dalgaboyu : 850nm İletim Mesafesi : 550 m iletim Hızı : 1.25 G b / s İletim Ortamı : Multimodemode fiber Fiber Bağlayıcı : LC Dubleks DDM Fonksiyonu : Hayır çalışma Gerilimi : 3.3 v

₺ 21.67 23.30
WCDMA walkie talkie T298s uzun bekleme 4000 mAh pil 3G ağ WCDMA/GSM radyo alıcı-verici android kablosuz iki yönlü radyo
  • Taze
Alıcı derecesi:

WCDMA walkie talkie T298s uzun bekleme 4000 mAh pil 3G ağ WCDMA/GSM radyo alıcı-verici android kablosuz iki yönlü radyo

117.80 / piece 152.20 / piece 395.00 / piece 196.00 / piece ayrıntılı Görüntüler■WCDMA / GSM Radyo■Clear ses■Call küresel■Trunking radyolar■Support grup aramaları, tek aramalar■3 G / WIFI / GPS■Dispatch yönetim platformu■Play geri fonksiyonu■Smart telefon fonksiyonları■Military kalite IP54■Google arama ve Haritalar■Network Destek : GSM900 / 1800 MHz, WCDMA2100■Dominant Frekans : 1.0 Ghz■Platform : MTK6572 A■Android4...

₺ 199.80
Nagoya NA-666 NA666 Anten Dual Band VHF/UHF 144/430 MHz 50 W SMA-M Erkek Baofeng Radyo Için Walkie Talkie Anten
  • Taze
Alıcı derecesi:

Nagoya NA-666 NA666 Anten Dual Band VHF/UHF 144/430 MHz 50 W SMA-M Erkek Baofeng Radyo Için Walkie Talkie Anten

Nagoya NA666 NA666 Anten Dual Band VHF / UHF 144 / 430 MHz Baofeng Radyo Walkie Için 50 W SMAM Talkie Anten şartname : şartname marka NAGOYA Model NA666 tipi yumuşak anten bant Dual Band VHF / UHF frekans 144 / 430 MHz kazanç 2.15d Bi Max güç 50 W VSWR az 1.5 empedans 50ohm malzeme bakır / Kauçuk polarizasyon dikey radyasyon Omni bağlayıcı SMAM (Erkek) uzunluk 23 cm ağırlık 21g renk siyah uyumlu model YAESU için VX1 R, VX2 R, VX3 R, VX5 R, VX6 R, VX7 R RETEVIS RT1, RT2, RT3 TONGFA TFUV985, 385 BAOFENG BFUV3 R UV100 U3 vb TYT / Tytera THUV8 R, UVF9, UVF9 D, UVF8 D, F8, F5, F3 F7, THF1, TC3000 A, UVF10, UV6 R, UVF9, UVF11, UVF8, TC3000 B, TC3000 S, TC8000, UV8000 D, MD280, MD380, MD446, WOUXUN KGUV9 D / KGUV8 D / KGUV6 D / KGUV66 yaygın el Radyolar SMA DIŞI arayüzü ile 1 x NAGOYA NA666 SMAM Anten

₺ 14.67
4G anten SMA konnektör 10 m ile LTE anten harici antennna kablo için 3G 4G sinyal boosterrepeater wifi yönlendirici 4g modem
  • Taze
Alıcı derecesi:

4G anten SMA konnektör 10 m ile LTE anten harici antennna kablo için 3G 4G sinyal boosterrepeater wifi yönlendirici 4g modem

https : / / amsolutions.aliexpress.com / store / group / Antennas / 708903_500601365.htmlspm=2114.12010615.0.0.1e3a34bd24 Btz frekans Aralığı : 698960 MHz / 17102700 MHz kazanç : 1012d Bi VSWR : < 2.5 polarizasyon Türü : Yatay radyasyon : Omni maksimum lmput güç : 10 W giriş lmpedance : 50 Ohm Connector Tipi : SMA erkek Konnektör kablo Tipi : 503 kablo kablo uzunluğu : 10 metre yatay Yarım Güç Açısı : 360 ° dikey Yarım Güç Açısı : 70±15° yıldırımdan Korunma : DC Zemin mekanik Özellikler çalışma Sıcaklığı : 40℃ ~ 65℃ 1*4 G anten SMA erkek konnektör 10 m kablosu ile sıcak Not : sevgili Rarkadaşlar, teslimat adresi üzerine tam adınızı bırakın lütfen sipariş yaptığınızda.çünkü Rpost parsel sevk için ihtiyacınız...

₺ 29.99 49.99
Baofeng Radyo Walkie Talkie için Hava Akustik Tube1 Pin PPT Kulaklık Kulaklık için Mic Mikrofon Baofeng Aksesuarları BF-T1
  • Taze
Alıcı derecesi:

Baofeng Radyo Walkie Talkie için Hava Akustik Tube1 Pin PPT Kulaklık Kulaklık için Mic Mikrofon Baofeng Aksesuarları BF-T1

Baofeng Radyo Walkie Talkie için Hava Akustik Tube1 Pin PPT Kulaklık Kulaklık için Mic Mikrofon Baofeng Aksesuarları BFT1 başka hiçbir şeye benzemez walkie talkie kulaklık orada mevcut, gizli Akustik Tüp Walkie Talkie Kulaklık kesinlikle net ses iletimi sağlar, hatta gürültülü ortam. önleyin gürültü özellikleri, bile çevre gürültü sinyal etkilenmez. uyumlu model : Baofeng T1 Iki Yönlü Telsiz malzeme : ABS + PC paket içerir : 1 x Baofeng T1 için Covert Hava Akustik Tüp Kulaklık

₺ 6.00
Superbat DAB/DAB + Araba dijital radyo/Stereo Adaptörü AutoDAB RG174 için Uzatma Kablosu 10 cm
  • Taze
Alıcı derecesi:

Superbat DAB/DAB + Araba dijital radyo/Stereo Adaptörü AutoDAB RG174 için Uzatma Kablosu 10 cm

Superbat DAB / DAB + Araba dijital radyo / Stereo Adaptörü Auto DAB RG174 için Uzatma Kablosu 10 cm açıklama : özellikler : bağlayıcı : DIN (F) SMA (F)kablo : RG174kablo Uzunluğu : Yaklaşık 10 cmpaket içeriği : 1 adet DIN SMA Kablo Adaptörüavantajları : DAB için araba radyogelen sinyali dönüştürmek FM / AM anteni DAB radyo stereo alıcı için.DAB / DAB + orijinal gelen resepsiyon anten;kolay güçlendirme DAB radyo tuner;fantom güç ile antenler için de uygundur;basit, takılabilir kurulum;aşağıdaki liste için Uygun DAB radyo & #65306;Auto DAB Tüm modelleryendi 400 485 Clarion DAB302 E2 CTDAB2 bağlanırçift DAB CAR1 Goodmans GFMTDBA10 InFaz Pro DAB hariç Tüm araçDAB

₺ 4.99
POE ters Anahtarı kurulu, 8 port Tam Gigabit WEB Yönetilen Ethernet ters 2 SFP port ile poe anahtarı
  • Taze
Alıcı derecesi:

POE ters Anahtarı kurulu, 8 port Tam Gigabit WEB Yönetilen Ethernet ters 2 SFP port ile poe anahtarı

POE ters Anahtarı kurulu, 8 port Tam Gigabit WEB Yönetilen Ethernet ters 2 SFP portları ile poe anahtarı PS : SFP içerdiği değildir Bu fiyat fiyat SFP gerekiyorsa, lütfen sipariş önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. giriş & #65306;bu Ters Power over Ethernet (Ters Po E için kısa) yönetilmektedir gigabit anahtarı, kurulum için kolaylaştırır güç kaynağı koridorlar, aileler için genişbant ağ erişim sağlayan category5 kabloları kullanarak ve orta ölçekli işletmeler için küçük bina yönlendirilir...

₺ 65.00
HYS Baofeng UV-5R Genişletilmiş Pil Kutusu 6 * AA Kutusu Taşınabilir Radyo Verici Walkie Talkie
  • Taze
Alıcı derecesi:

HYS Baofeng UV-5R Genişletilmiş Pil Kutusu 6 * AA Kutusu Taşınabilir Radyo Verici Walkie Talkie

HYS Baofeng UV5 R Genişletilmiş Pil Kutusu 6 * AA 5 R Genişletilmiş Pil Kutusu Kutusu Taşınabilir Radyo Verici Walkie Talkie Pil UV5 RL özellikler : * malzeme : plastik * renk : siyah * boyutu : 51x113x19mm(Lx W x H) * kalınlığı : 16mm, 30mm * ağırlık (ambalaj ağırlığı hariç) : 41g * uygun için : UV5 R, UV5 RB, UV5 RE, UV5 RE + * için uygun değildir : UV5 RA, UV5 RAPLUV5 RC, UV5 RD * kullanarak Pil : 6 AA Ni Mh / Ni Cd hücreleri veya 5 ADET AA Alkalin / Çinko Karbon hücreleri + Bir kukla AA * 6 AA Alkalin veya Çinko Karbon hücreleri yüklerseniz, alıcı çalışır ancak radyo kazandı ' t iletmek * vaka sadece, piller dahil değildir paket Içerir : * 1 x pil kutusu için uyumlu BAOFENG UV5 R 5 RA 5 RB 5 RC 5 RD 5 RE 5 RE + paket İçeriği 1 X Yeni Pil Kutusu biz üstün hizmet ile bağlılığımızı geri, 100% tam para iade ve müşteri memnuniyeti garantisi...

₺ 7.49 9.48
Motorola Radyolar için RMN4026 Mikrofon Hoparlör CDM750 MCX780 PRO7100 AARMN44026B GM1200, GM1280, GM140, GM160, GM300, GM338,
  • Taze
Alıcı derecesi:

Motorola Radyolar için RMN4026 Mikrofon Hoparlör CDM750 MCX780 PRO7100 AARMN44026B GM1200, GM1280, GM140, GM160, GM300, GM338,

DTMF Tuş Takımı Omuz / El Mikrofon Hoparlör ile Motorola Radyolar için CDM750 MCX780 PRO7100 AARMN4026 B RMN4026 MDRMN4026 paket Içerir : 1 X RMN44026 Hoparlör Mikrofon alternatif Parça No : AARMN44026 B MDRMN4026 RMN4026 ürün Özellikleri : uzaktan mikrofon PTT düğmesi ile tam tuş takımı doğrudan kolay arama numaraları bir pin fiş ile dayanıklı malzeme...

₺ 16.25
Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x4 Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 yönlü Fiber Optik PLC Splitter
  • Taze
Alıcı derecesi:

Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x4 Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 yönlü Fiber Optik PLC Splitter

ücretsiz Kargo 10 adet / grup 0.9mm Çelik Boru 1x4 Mini Blockless 1*4 SC / APC 4 yönlü Fiber Optik PLC Splitter özellikler * mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu * yüksek Güvenilirlik * düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı * yüksek kanal sayar * mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan uygulamalar * FTTx Dağıtımları (GPON / BPON / EPON) * kablo televizyon (CATV) * yerel alan ağları (LAN) * Test ekipmanları * pasif optik ağlar (PON) özellikler 11x N (konektörü ile) (Kanal sayısı) 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 (işletim Dalga Boyunun) 1260 için 1650 P Seviye Ekleme Kaybı 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Seviyesi Ekleme Kaybı 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (tekdüzelik) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (dönüş Kaybı) fazla 55 (yönelme) fazla 55 (tip fiber) İTÜ G657 A (çalışma sıcaklığı) 40 ila 85 (Pigtail uzunluğu) 1 m veya 1.5 m veya özelleştirilmiş sipariş Bilgileri PLC'LER liman Tipi  kablo Tipi lif Uzunluğu bağlayıcı Tipi paket Tarzı PLC Splitter 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64 2*32 diğerleri Belirtiniz 0.25mm Çıplak fiber şerit Fiber Fanout ile 0.9mm Gevşek Tüp 2.0mm Kablo 3.0mm Kablo 0.5 metre 1 metre 2 metre 3 metre diğerleri belirtiniz FC / APC FC / PC SC / APC SC / PC ST / UPC LC / APC diğerleri Belirtiniz paslanmaz çelik kol plastik Modülü 19 1 U Raf Montaj diğerleri Belirtiniz

₺ 98.00
Mobil Araç Radyo Anten Gümüş Paslanmaz Çelik VHF/UHF144/430NHz OPX-770R Anten SL16/UHF-J/M Için araba Radyo Ham Telsiz
  • Taze
Alıcı derecesi:

Mobil Araç Radyo Anten Gümüş Paslanmaz Çelik VHF/UHF144/430NHz OPX-770R Anten SL16/UHF-J/M Için araba Radyo Ham Telsiz

20.38 / piece mobil Araç Radyo Anten Gümüş Paslanmaz Çelik VHF / UHF144 / 430 NHz OPX770 R Anten SL16 / UHFJ / M Için araba Radyo Ham Telsiz sıcak Nokta : özel paslanmaz çelik kullanımı üretim, dayanıklı ve kolay değil yaşlanmasinyal gücü ve yüksek stabilite şartname : bizim tüm öğeleri yepyeni.1...

₺ 11.74 19.25
DMR DM-5R Artı Radyo Dijital Taşınabilir Baofeng DMR DM-8HX Walkie Talkie 128 CH Amatör Profesyonel Radyo VHF/UHF tyt MD-380 DM5R
  • Taze
Alıcı derecesi:

DMR DM-5R Artı Radyo Dijital Taşınabilir Baofeng DMR DM-8HX Walkie Talkie 128 CH Amatör Profesyonel Radyo VHF/UHF tyt MD-380 DM5R

DMR DM5 R Artı Radyo Dijital Taşınabilir Baofeng DMR DM8 HX Walkie Talkie 128 CH Amatör Profesyonel Radyo VHF / UHF tyt MD380 DM5 R91.17 / piece 89.23 / piece Baofeng 2017 en gelişmiş firmware her zaman yorgun gürültü walkie talkie aramalar? burada dijital radyo DM8 HX hava üzerinde herhangi bir gürültü olmadan geliyor...

₺ 68.63 78.88
Bir Çifti mini walkie talkie bilek İzle RD-018 ham radyo Çoklu Frekans isteğe bağlı
  • Taze
Alıcı derecesi:

Bir Çifti mini walkie talkie bilek İzle RD-018 ham radyo Çoklu Frekans isteğe bağlı

bir Çifti mini walkie talkie bilek İzle RD018ham radyo Çoklu Frekans isteğe bağlı   özellikler : Dot Matrix LCD Arka Işık Ekran ile aralığı : 1 Mile kadar mevcut Kanallar : 22 kanallar (ABD) 8 kanallar (Avrupa) VOX (Sesle) Işlemi güç Kaynağı : Çıkarılabilir Şarj Edilebilir LiIon Pil güç Çıkışı : 500 m W TX güç çıkışı kulaklık : 2.5mm boyut : 170x115x68mm kanal tarama ile kilit hoparlör çağrı uyarısı acil aramalar için sinyal düğmesi bilek İzle style ile ayarlanabilir marka çok Kanallar (Channels farklı ülkelerde bağlıdır) CTCSS (Kontrol Sesi Susturma Sistemi Kontrollü) kadar 1.5 kilometre Aralığı oto susturma otomatik pil tasarrufu dahili VOX kanal Tarama 12 saat AM / PM Kol arkadan aydınlatmalı LCD ekran lityum İyon Pil Güç Kaynağı tümyuvarlak pil Koruma onaylı : CE / FCC aksesuarlar : manuel liion Pil güç Adaptörü

₺ 55.73
FHP12-A/B OPM mini El Optik güç ölçer Model A-70 ~ + 10dBm veya-50 ~ + 26dBm Fiber Optik Güç Ölçer
  • Taze
Alıcı derecesi:

FHP12-A/B OPM mini El Optik güç ölçer Model A-70 ~ + 10dBm veya-50 ~ + 26dBm Fiber Optik Güç Ölçer

FHP12A / B OPM mini El Optik güç ölçer Model A70 ~ + 10d Bm veya50 ~ + 26d Bm Fiber Optik Güç Ölçer ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini FHP12 Serisi Mini Optik Güç Ölçer kompakt yapısı ve istikrarlı performans sağlar ve yüksek vardırölçme hassas 850nm, 1300nnm, 1310nm, 1490nm, 1550nm ve 1625nm dalga boyları...

₺ 26.68